B104SN03 V2

| Panel Model | B104SN03 V2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| B104SN03 V2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.2×158.4 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | CCFL |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge AUO B104SN03 V2.
AUO B104SN03 V2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AUO B104SN03 V2 pdf ali podrobne specifikacije AUO B104SN03 V2 ali drugih AUO LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AUO distributerja B104SN03 V2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
AUO B104SN03 V2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AUO B104SN03 V2 pdf ali podrobne specifikacije AUO B104SN03 V2 ali drugih AUO LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AUO distributerja B104SN03 V2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "B104SN03 V2"
- AUO B104SN03 V2
- B104SN03 V2 podatkovni list
- Slika B104SN03 V2
- B104SN03 V2 cena
- B104SN03 V2 distributer

